O nas

Zapraszamy na ucztę

Poznaj nas

Restauracja Mazuriana
w Szczytnie

Wizyta w naszej restauracji będzie na pewno niezapomnianym przeżyciem.
Oczarujemy Ciebie i Twoich bliskich wyszukanym smakiem potraw, stylistyką wnętrza,
profesjonalną obsługą oraz nastrojową muzyką. Niezwykły klimat Mazuriany sprzyja zarówno
lunchom biznesowym jak i kameralnym, romantycznym kolacjom przy świecach.

Zapraszamy!

Imprezy okolicznościowe

Restauracja Mazuriana to idealne miejsce do zorganizowania imprez okolicznościowych. Organizujemy chrzciny, przyjęcia komunijne, urodzinowe i imieninowe, jubileusze, rocznice, kameralne spotkania. Piękne stylowe wnętrze, miła i profesjonalna obsługa kelnerska, a do tego wykwintne dania przygotowane przez naszych szefów kuchni sprawią, że przyjęcie pozostanie na długo w pamięci zaproszonych gości.

o_imprezy
o_biznes

Konferencje i spotkania biznesowe

Organizujemy niezapomniane imprezy firmowe, eventy, konferencje, spotkania integracyjne. Oferujemy kompleksową obsługę oraz wsparcie takich wydarzeń. Do dyspozycji oddajemy w pełni przygotowaną salę konferencyjną wyposażoną w nowoczesny sprzęt projekcyjny. Duże możliwości oraz doświadczenie sprawiają, że Mazuriana jest idealnym miejscem na imprezy dla firm i konferencje w Szczytnie.

Wesela

Restauracja Mazuriana to również niezapomniane przyjęcia weselne. Do dyspozycji oddajemy salę bankietową ze stylową dekoracją weselną. Specjalnie przygotowane menu w połączeniu z obsługą kelnerską na najwyższym poziomie pozwoli poczuć się komfortowo oraz wyjątkowo. Pomożemy w organizacji na etapie planowania wesela jak i w jego trakcie. Dołożymy wszelkich starań aby ten dzień został zapamiętany na długo.

o_wesela
o_catering

Catering

Oferujemy wysokiej jakości catering na wszelkiego rodzaju imprezy domowe i firmowe, na chrzciny, przyjęcia komunijne, wesela, konferencje, świąteczne spotkania domowe. Przygotujemy pyszne dania i desery w nowoczesnym wydaniu. Udekorujemy stoły i bufety. Zapewnimy pełną obsługę kelnerską. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte licznymi rekomendacjami. Mazuriana to najlepszy catering w Szczytnie.

Gdzie jesteśmy

Restauracja Mazuriana
(przy Placu Juranda)
12-100 Szczytno
ul. Sienkiewicza 2

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
11.00 – 22.00

Sobota – Niedziela
11.00 – 22.00

Social Media

Dołącz do nas